Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Jídelní židle VENETA látka

Výrobce: STIMA

Kód: 100378

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Designově klasický styl bukové židle s čalouněným sedákem. Vysoce zátěžová židle. Nosnost 155 kg. Rozměry (v x hs x vs x šs): 87 x 41 x 47 x 44 cm. Záruka 3 roky. Zakázkově od 1 ks. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Výběr odstínů
1 039

Popis

Kvalitní jídelní židle VENETA z bukového masivu s čalouněným sedákem je vzhledově židlí klasického designu, který snad nikdy neurazí. Podobné typy židlí můžeme vídat v řadě tvarových provedení, neboť je to oblíbený typ nábytku. I tato židle je často objednávaným kouskem vysoce zátěžové židle, která je vhodná nejen do našich domů, bytů, ale také do místností nebo hal, kde se setkávají větší skupiny lidí - kavárny, restaurace, bary, koncertní sály, aj.. Barevné provedení židlí si můžeme navolit dle svého vkusu tak, aby nám co nejvíce vyhovovalo. Na výběr máme i řadu odstínů moření. V základu je židle lakována ekologickým bezbarvým lakem. Jídelní židli je možné objednat i v celodřevěném provedení s masivním sedákem.

Možnost zakázkové příplatkové výroby - od 1 kusu, termín dodání 5-8 týdnů.

Rozměry dřevěné židle (v x hs x vs x šs): 87 x 41 x 47 x 44 cm. Váha židle: 6 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do jedné kartonové krabice (bez nutnosti jakékoliv montáže). Celková váha 12 kg/balení.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte se k nám podívat i na kvalitu a provedené jídelních stolů, postelí a různých typů roštů.

Nosnost židle: 155 kg.

Termín dodání: 1-4 týdny / příplatkové látky (zakázková výroba): 4-6 týdnů.

Záruka 3 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz