ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jídelní židle VERONA masiv

Výrobce: STIMA

Kód: 100390

Kategorie: Dřevěné židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Vysoce zátěžová židle z bukového masivu do restaurací, kaváren, hal, aj.. Elegantní design. Rozměry (v x hs x vs x šs): 87 x 41 x 47 x 44 cm. Nosnost 155 kg. Záruka 3 roky. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
1 430

Popis

Jídelní židle VERONA s masivním sedákem je typem vzhledově zajímavé a elegantní židle, u které je možné barvu dřev volit z několika barevných odstínů, díky čemuž se židle hodí do jakéhokoliv prostoru, kde již nějaký typ nábytku máme. Sezení na židli je pocitově velmi příjemné a díky celodřevěnému provedení je velmi snadné židli udržovat čistou. Židle je díky vysoké nosnosti a příznivé ceně vhodná jak do našich domácností, tak také do restaurací, kaváren, hal, firemních prostor, aj.. Dalším plusem této židle je prodloužená záruka, takže naše peníze nevyhodíme tzv. z okna, ale vložíme je do kvalitní vysoce zátěžové židle, která nám může sloužit tak dlouho, dokud nás bude její design bavit. Sezení na židli je velmi příjemné.

Materiál židle: bukový masiv.

Nosnost židle: 155 kg.

Rozměry židlí (v x hs x vs x šs): 87 x 41 x 47 x 44 cm. Váha židle: 6 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do jedné kartonové krabice (bez nutnosti jakékoliv montáže). Celková váha 12 kg/balení.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet nejen je, ale např. i křeslasedací soupravy a vystavené postele.

Dodání: 1-4 týdny, příplatkové látky prodlužují termín dodání (4-6 týdnů).

Záruka: 3 roky.

Český dodavatel.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz