ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dvoulůžko HERA s lamelovými rošty v. čela 110 cm

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101524

Kategorie: Dvoulůžkové postele

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Minimalistická manželská postel z kolekce Českého nábytku. Materiál: laminovaná deska tl. 18 a 25 mm. Rozměr (š x d): 180 x 200 cm. Široká škála odstínů kvalitního lamina. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
17 190

Popis

Vzhledově velmi jemným typem manželské postele je manželská postel HERA, která je doplněna vysokým čelem a prostorným úložným prostorem, který je přístupný od nohou. Součástí ceny postele je i kvalitní polohovatelný lamelový rošt. Svým minimalistickým vzhledem se tato postel hodí nejen do klasických, ale i velmi moderních typů interiérů. Postel je vhodná pro všechny věkové generace, takže se hodí nejen do dětských pokojůložnic, ale také na chaty a chalupy. Při výběru matrace nejsme výškově nikterak omezeni, takže lze vybrat jakýkoliv typ pěnové matrace. Postel patří do kolekce kvalitního Českého nábytku.

Popis roštu do postele:
  • polohovatelný lamelový rošt s 28mi lamelami
  • polohování roštu - hlava a nohy
  • nosnost roštu do 130 kg.
Materiál manželské postele s vysokým čelem:
  • laminovaná deska tl. 18 / 25 mm - bočnice 
  • laminovaná deska tl. 25 mm - nohy postele
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál
  • ochranné krytky - plast.
Rozměry lůžka (š x v čela x d): 180 x 110 x 200 cm.
 
Manželskou postel lze doplnit typově podobnými kousky nábytku z dílny stejného výrobce, kterými mohou být skříněkomody, ale i psací stoly a policové regály z naší nabídky.

DODÁNÍ postele - složený korpus vč. roštů přímo z výroby. Zvlášť je/jsou čela postelí, která si můžete přimontovat dle návodu výrobce po dodání postele.

Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. S výběrem dekoru Vám velmi rádi poradíme, popř. zašleme fotografie nebo v rámci Brna zapůjčíme i vzorníky jednotlivých dekorů.

Poznámka - cena postele je uvedena bez matrací.

Český výrobce s mnohaletou tradicí.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz