Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1263 hodnocení
5
1209x
4
20x
3
5x
2
3x
1
26x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KS
Kamila Sentenská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2024
Jsem spokojená, ochota a rychlost 👌
BG
Božena Gliganičová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2024
termín, spolehlivost, ochota, dvalita vše nej
JB
Josef Březina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.12.2024
Objedané zboží a dodání nemá chybu.
HK
helena králová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2024
rychlé a spolehlivé jednání
JM
Jana Mrázová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2024
IK
Iveta Kolářová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.12.2024
VD
Václav Drnovský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.12.2024
Spokojen
PS
Pavel Svoboda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2024
RK
Rastislav Kohut
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2024
PG
Petr Gál
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2024
HM
Hana Mikaušová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2024
Spokojenost!
RL
Roman Lévai
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2024
Výborný
JF
Julius Flesár
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.12.2024
Rozbalili sme zatiaľ len skriňu ale sme spokojný zkvalitou tovaru ale hlavne z pracovnikmi z ktorymi cely kontrakt prebehol vysoká úroveň profesionalita čo už dneska za nedostatku pracovnych sil sa ťažko najde slušne jednania dakujem a každému odporúčam
JP
Jaroslava Pavlíčková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2024
Doručení kompletní objednávky až na 3 pokus, a to po dvou urgencích!
Arogantní přístup obchodníka poté, co vyšlo najevo, že byla chybně zadána objednávka výroby.
Nezvedání telefonu, zapírání se atd.
Prodávají kvalitní zboží, bohužel obchodní management zamrzl svým chováním někde v minulém století.
Velmi špatná zkušenost!!!
PČ
Pavlína Černá
(Administrátor)
11.1.2025
Paní Pavlíčková, upřímně napíši svou reakci tak, jak ji cítím. Vaše reakce na nákup u nás na prodejně je neskutečná, to, co si tu lživě dovolujete uvádět nemá hranice a to jako Vaše vystupování a řvaní po telefonu, kdy jste nás opakovaně obviňovala za to, že my jsme Vám dodali přesně to, co jste si objednala a je to naše vina?! Jste dospělá osoba, která věříme, že nejen vnímá, ale i umí číst a viditelně i psát. Zboží jsme Vám dovezli v den, který jste si sama určila a chtěla bych vidět jedinou firmu, která bude takto vycházet zákazníkovi vstříc, aby měla vše dodáno v den, kdy teprve dostane klíče od svého nového bytu. To, že kolega opomněl naložit k celé zakázce jednu jedinou sololitovou desku, to se může stát a ač se nám to nestalo celý rok, tak bohužel ve Vašem případě ano, ale hned jsme Vám druhý den, což byla sobota 14.12. psali, že Vám můžeme desku dodat a ať se ozvete. Volala jste až následující týden s tím, že jste ztratila telefon, atd. a sdělila nám, že je jedna ze 2 postelí dodána se špatným čelem. Chtěla jsem po Vás zaslat fotografie, protože objednávka byla zadána do výroby přesně tak, jak jste si ji nadiktovala, písemně potvrdila a my můžeme dle Vás za to, že nevíme, jak dlouhá zeď je ve Vašem novém bytě a že si ty dvě postele budete dávat k sobě obráceně, než jste si objednala. Osobně jsem Vám podobu čel a jejich umístění na prodejně nakreslila, ukázala v katalogu, vysvětlila a Vy jste jejich umístění osobně opravila s tím, že né, chceme to takto a to máme u Vaší objednávky i uloženo. Naší chybou je tedy co, že nevíte, co jste si měla objednat nebo že neznáme, což nás nemusí vůbec zajímat, jak vypadá Váš nový byt, od kterého nemáte ani klíče a která jste si jistě dle nějakých dispozic/výkresů, atd. pořizovala, takže jste si rozměry zdí mohla sama zkontrolovat? Vaše řvaní, nahrávání si 2 telefonů (ze 3 celkových telefonátů k nám) na téma „kde je sololitová deska“, kterou jste si odmítla při telefonátů se mnou převzít? A pak nám diktujete, kde jako řidič je a „jestli tady nebude do 5 min., tak…!!!“. Paní Pavlíčková, takhle se bavte s někým, kdo Vám toto dovolí, my jsme se vždy ke všem chovali slušně a tak, co znamená vztah „firma x klient“ a naše dobré jméno a to poslední, co potřebujeme, abychom lidem dodávali něco, co si neobjednali. Předtím, než jste na mě začala řvát a stále direktivně zvyšovat hlas, tak jsme Vám chtěla Vaší chybu při navolení si čel zajistit výměnou čel u výrobce a požádat ho, zda by byl tak laskav, ale pokud si má někdo vyslechnout a i moje kolegyně to, co jste schopna ze svých úst vypustit, tak nevidím sebemenší důvod, abychom opravila něčí chybu. Dodali jsme Vám přesně to, co jste si objednala – jednu postel s dlouhým čelem na délku postele a druhou se 2ma čely, které mají u dané postele tvořit pravý roh, který také tak tvoří. A děkuji za Váš osobní, Vámi nahraný vzkaz, že nejsme kompetentní dělat obchodní zástupce – firma NábytekProNás s.r.o. mi patří, řeším během rohu velmi složité projekty, které vždy splňují to, co se se zákazníkem domluví a mimo jiné mám 2 inženýrské tituly ze strojní fakulty na VUT v Brně, takže mi věřte, že 2 banální čáry v nákresu postele tvaru obdélníku zvládnu i bez těchto škol.
Trochu sebereflexe by neuškodilo a pokud jste v objednávce, kterou jste potvrdila, něčemu nerozuměla, tak jste mohla zvednout telefon a nebo odepsat a zeptat se. Ať si každý udělá svůj názor na to, co uvádíte sám, ale Vy jste dospělá, Vy jste si sama určila co chcete dodat, vyšli jsme Vám vstříc s tím, že jsme Vám nabídli i kvůli nízké ceně postele, které ještě nejsou v ofic. nabídce, abyste ušetřila co nejvíce a ještě nás tu takto očerňujete. Nemám k tomu více, co bych chtěla dodat. Každopádně Vám přejeme, aby se k Vám Vaši zákazníci nechovali stejně tak, jako jste vystupovala při všech jednáních. S pozdravem Pavlína Černá
DŠ
Drahoslava Šmídová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2024
skvělé doručení
SK
Stanislav Kubáček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2024
FP
František Plic
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.12.2024
Dobré jednání, rychlé vyřízení vše jak jsem požadoval. Doporučuji.
PS
Patricie Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.12.2024
Super domluva! Doporučuji!
VK
Vladimír Kvapil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2024
Ano doporučuji.
OB
Otakar Brázda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2024
