ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jednolůžko Lucas BUK

Výrobce: HP-Nábytek

Kód: 100180

Kategorie: Jednolůžkové postele

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Vzdušná jednolůžková postel příjemného stylu z bukové masivu. Juniorské varianty - zvýšená postel/horní spaní. Rozměr 90x200 cm. Pevná výška uložení roštu. Nosnost 140 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Moření
9 590

Popis

Vzhledově střízlivá a zároveň vzdušná jednolůžková postel  LUCAS je vyrobena z buk - cink masivu. Menší nevýhodou této postele je chybějící možnost přenastavování výšky uložení postelového roštu. Tento nedostatek výrazně kompenzuje možnost objednání si typově stejného lůžka ve zvýšené variantě nebo v provedení jednolůžkové postele s horním spaním. Díky tomuto je možné sladit dětské pokoje nebo chaty/ubytovny/penziony tak, aby všechny v ní umístěná lůžka stylově ladila. Rozměrově je jednolůžková postel nabízena pouze v šířce 90 x 200 cm s výškou uložení roštu ve výšce 27 cm.

V základní ceně lůžka je zahrnuto lakování EKOlakem s UV filtrem, čímž je dána barevná stálost povrchu dřeva a také jeho povrchová odolnost. Moření bukového dřeva je ZDARMA.

Rozměry jednolůžka:
  • ložná plocha lůžka: 90 x 200 cm
  • celkové vnější rozměry (š x d):  99 x 210 cm
  • výška uložení roštu: 270 mm
  • výška čel: 60 cm
  • průřez bočnice: 25 x 200 mm
  • průřez nohy: 52 x 105 mm
  • Nosnost - 140 kg.

Možnost atypických rozměrů - za příplatek: prodloužení délky na 210 a 220 cm / zkrácení pod 200 cm / zúžení jednolůžkové postele.

Dodáváno – v demontovaném stavu. Podrobný návod výrobce přiložen. Snadné a rychlé složení. Pro montáž je výrobcem dodáváno kvalitní kování. Jednotlivé šrouby, které jsou použity k montáži, nejsou pohledové, jsou umístěny ve vnitřní části lůžka.

Pozn.: CENA jednolůžkové postele bez matraceroštu do postele a lůžkovin.

Doporučení výrobce:

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz