Jídelní set Spritz-Costa křesílko

Výrobce: STIMA

Kód: 104264

Kategorie: Jídelní sety

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Novinka 2021 - Rozměrově menší set stolu Spritz a křesílek Costa. Materiál: fg polypropylen. Výška nohy 40 / 76 cm. Průměr stolu 60 cm / židle (š x v x h): 86 x 59 x 47 x 59 cm. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny židlí - celý set židlí
Odstín stolu
5 530

Popis

NOVINKA 2021 - Velmi kvalitní a pohodlný jídelní set Spritz-Costa křesílko je jako dělaný na každý malý balkon, nebo terasu. K dostání v řadě barevných kombinací. Jídelní set je zkombinován z kulatého jídelního stolu Spritz a křesílek Costa s vysokou nosností 200 kg. Stohovatelné vysoce zátěžová plastová křesílka i stůl jsou vhodné pro venkovní použití. Díky svému hladkému povrchu se velice snadno udržují. Velké množství barevných kombinací, ze kterých lze vybírat, jsou součástí konfigurátoru v tomto odkazu. Své místo si tento jídelní set najde a nachází nejen v kuchyňských koutech, ale i v odpočinkových zónách firem. Pro svou velikost a výbornou skladnost je vyhledávaným setem na balkóny a terasy našich bytů a domů, ale hodí se také do venkovních prostor kulturních domů, jídelen, kaváren a restaurací a to díky svému designu a velmi pohodlnému sezení. Informace k rozměrům a použitým materiálům jsou uvedeny níže v textu. Klidný a pohodový den přejeme.

Materiál jídelního setu:
  • jídelní stůl Spritz: odolný fg polypropylen se skelnými vlákny - nastavitelná výška stolu - 7 odstínů
  • jídelní křesílko Costa: odolný fg polypropylen se skelnými vlákny, vysoce zátěžové, stohovatelné křesílko, nosnost 200 kg - 7 odstínů.
Rozměry:
  • jídelního stolu (pr. x v): 60 x (40 nebo 76) cm (nastavitelná výška)
  • židle (v x hs x vs x šs): 86 x 59 x 47 x 59 cm. Váha židle: 4,5 kg/ks.
    (vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku).

Termín dodání: 1-4 týdny.

Balení stolu pro expedici:  1 ks kartonu (60 x 60 x 15 cm). Váha stolu s rozkladem: 4,2 kg/ks.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat a osobně si ověřit vysokou kvalitu a precizní opracování jídelních stolů a jídelních židlí.

Záruka: 3 roky. 

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz