Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Jídelní stoly

Jídelní stoly velké, malé, rozkládací nebo se zásuvkou? A v jakém barevném odstínu bude ladit s dalším vybavením naší kuchyně nebo obývacího pokoje? Jakou zvolit šířku nebo délku kuchyňského stolu? A co jeho výška? Máme v dané místnosti vůbec dostatek prostoru, kde jej mít, aby nepřekážel a byl nám co nejvíce užitečný? Odhoďte jakékoliv starosti s výběrem a ozvěte se nám, zkusíme najít řešení společně s Vámi a prověřit, zda ten či onen jídelní stůl by nebylo možné změnšit či jinak rozměrově upravit.

Na výběr máme nejen širokou škálu kuchyňských stolů, ale také jídelních židlí, které lze díky barvám masivu a lamina pohodlně sladit s obývacími stěnami, komodami nebo konferenčními stolky. Za nás přejeme pohodlné stolování a dobrou chuť.

Cena:
Aktivní filtry:
Zrušit všechny filtry
NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz