ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jídelní stůl PICO

Výrobce: STIMA

Kód: 102046

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Rozměrově praktický jídelní stůl se zaoblenými hranami - vhodný do menších místností. Materiál: lamin. deska tl. 18 mm, nohy masiv (4,5x4,5 cm). Rozměr (d x š x v): 90 x 65 x 77 cm. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
3 135

Popis

Potřebujeme-li úzký typ jídelního stolu a to především kvůli malému prostoru v místnosti, kterou nemusí být vždy kuchyňský kout v panelovém bytě, ale např. i chata, chalupa, aj., tak by mohl být tím pravým stolem např. i jídelní stůl PICO. Stůl je charakteristický nejen svými  rozměry, ale především zaoblenými hranami jídelní desky, která vzhled stolu výrazně zjemňuje Jídelní stůl je materiálově vyroben z kvalitní laminované desky zn. Egger, přičemž nohy stolu jsou z zhoroveny z bukového masivu.  Velkou výhodou stolu je možnost zakázkové změny rozměrů, takže jak velký stůl chceme, takový stůl i dostaneme.

Materiál  a provedení jídelního stolu PICO:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • nohy stolu - masiv: 4,5 x 4,5 cm
  • hrany ABS
  • NElze atypické úpravy rozměrů stolu.
Rozměry jídelního stolu:
  • základní rozměry (d x š x v): 90 x 65 x 77 cm
  • vnitřní rozměry (d x š x výška od země pod desku stolu): 73 x 47 x 66 cm.

Podobným typem tohoto rozměrově menšího jídelního stolu je jídelní stůl PICCOLO, který je vyrobene ve stejném designu, ale navíc je doplněn praktickou zásuvkou (vnitřní rozměr: 25,5 x 31,5 cm) pod deskou stolu, kam si můžeme uložit své osobní věci / noviny, aj..

Vzorníky dekorů máme k dispozici v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně, kde máme vystaveny i některé typy jídelních židlí a jídelních stolů. Přijďte se k nám podívat.

Termín dodání: 1-4 týdny. Zakázková výroby: 5-8 týdnů.

Balení zboží při expedici: kartonová krabice.

Záruka: 2 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz