Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Jídelní stůl sklápěcí VOJTĚCH S134

Výrobce: BRADOP

Kód: 100858

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Praktický, rozměrově prostorný sklápěcí jídelní stůl k připevnění na stěnu. Rozměry desky (d x š): 90 x 60 cm. Materiál - voština a laminovaná deska tl. 38 mm. Snadné a rychlé sklápění. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 426

Popis

Svým provedením praktický sklápěcí jídelní stůl Vojtěch je vhodný nejen do menších kuchyňských koutů, ale také na chaty a chalupy, kde často bojujeme s volným prostorem. Materiálově je sklápěcí jídelní stůl vyroben z laminované desky a voštiny. Konstrukčně je stůl připraven k připevnění na stěnu místnosti. Věříme, že si i tento typ jídelního stolu najde své místo v řadě domácností.

Materiál sklápěcího jídelního stolu:
  • laminovaná deska - stolní deska tl. 38 mm
  • voština
  • ABS hrana v dřevodezénu.

Rozměry desky stolu (d x š): 90 x 60 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Díky barevnému provedení sklápěcího jídelního stolu se hodí k řadě typově podobného nábytku - skřínějídelní židle, komody.

V případě, že byste si nebyli s čímkoliv jisti, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz