Stůl WOODY dub sukatý s rozkladem

Výrobce: STIMA

Kód: 103129

Kategorie: Jídelní stoly

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

NOVINKA 2020 - Designový, vzhledově výjimečný jídelní stůl s dýhovanou deskou dub sukatý. Nohy dýha 8 x 8 cm. Rozměry (d x š x v): 140 x 80 x 75 cm + rozklad 40 cm. Záruka: 2 roky. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
13 750

Popis

NOVINKA 2020 - Jídelní stůl WOODY dub sukatý s rozkladem je jednou z výrobcových novinek pro rok 2020, který vyniká originálním dekorem dubu sukatého, který podtrhuje přírodní vzhled dřeva. Pro širší využití je stůl vyráběn s rozkladem stolu, díky kterému získáme během pár vteřin o 40 cm širší jídelní prostor, takže i vetší oslava nebo nečekaná návštěva nebude problém. Vzhled stolu podtrhují masivní dýhované nohy 8 x 8 cm, které dávají stolu vysokou stabilitu a nosnost. Stůl je pořizován nejen do kuchyňských koutů obývacích pokojů, ale také do elegantních restaurací, kaváren, jídelen a nebo firemních prostor. Svým designem podtrhne klasicky, ale i velmi moderně zařízené interiéry místností. Přejeme příjemné a ničím nerušené stolování.

Materiál a provedení jídelního stolu WOODY dub sukatý s rozkladem:
  • deska stolu - dýha v dekoru dub sukatý
  • masivní nohy - dýha 8 x 8 cm.
Rozměry jídelního stolu:
  • (d x š x v): 140 x 80 x 75 cm + rozklad 40 cm
  • vnitřní rozměry (d x š x v): 122 x 63 x 62 cm.

Balení stolu při přepravě - kartónová krabice.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat, rádi Vás u nás přivítáme.

Termín dodání: 1-4 týdny.

Záruka: 2 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz