ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kancelářské židle

Nevíme-li už jak si sednout? Jak si co kde opřít a překřížit, abychom vydrželi sedět a tělo nám o sobě dávalo co nejméně vědět? ..i naše tělo a to nejen při práci potřebuje něco navíc a tím "něco" může být kvalitní a pohodlná kancelářská židle s opěrkami jak pro ruce, tak i za hlavu nebo třeba polohovatelný pracovní stůl do kanceláře.

Jak se cítíme, tak se nám i pracuje, neodkládejme důležité věci až na "potom". :) Příjemné posezení přejeme.

Zařiďte si kancelář a pracovnu nábytkem » kancelářské židle | nábytek do pracovny | pracovní stoly

Co by měla splňovat pohodlná kancelářská židle?

  • Pohodlná kancelářská židle by měla především být výškově nastavitelná. Nastavitelné mohou být i další části (např. opěrka nebo područky), díky čemuž si můžeme pracovní židli dokonale přizpůsobit svým potřebám a také ji nastavit tak, abychom měli nohy a ramena ve správném sklonu a sledovali případnou obrazovku počítače ze správného úhlu a vzdálenosti.
  • Důležitá je také podpora bederní části zad a ramen – proto vždy doporučujeme vybírat kancelářskou židli s područkami. Opomínat bychom neměli ani rozměr sedací části – v závislosti na naší tělesné konstituci by tato část pracovní židle měla taktéž vyhovovat našim potřebám. U každé židle z naší nabídky najdete i údaje o nosnosti.
  • Pracovní židle by měla být vyrobena ze snadno udržovatelných a hlavně prodyšných materiálů. Při dlouhodobém sezení v parném létě určitě oceníte třeba síťovanou zadní část.
  • Pro usnadnění pohybu po kanceláři jsou skvělá kolečka.

Pokud u stolu v práci trávíte minimum času, vystačíte si i s obyčejnou kancelářskou židlí bez výškového nastavení – čím déle však u stolu nebo počítače sedíme, tím pohodlnější a kvalitnější židli bychom si měli dopřát.

Jak vybírat kancelářskou židli

Doporučujeme řídit se tipy výše a na jejich základě si vybrat vyhovující model. Pro někoho může být samozřejmě důležitá také cena – proto máme široký sortiment kancelářských a pracovních židlí ve všech cenových relacích. Je pro vás důležitá barva? Některé modely nabízíme ve více barevných variantách.

Dodací lhůta pracovní židle

Některé modely pracovních židlí máme skladem. U ostatních se dodání pohybuje v řádech několika týdnů. Pokud potřebujete ověřit aktuální dostupnost kancelářské židle, kontaktujte nás.

Přijďte si vyzkoušet kancelářskou židli s područkami nebo jinou pracovní židli 

V naší prodejně v Brně-Žabovřeskách máme vybrané modely pracovních židlí k dispozici pro vyzkoušení. Rádi vám pomůžeme vybrat pohodlnou kancelářskou židli na míru vašim požadavkům. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Pohodlná kancelářská židle si zaslouží kvalitní stůl

Doplňte pracovní židli pracovním stolem od nás a zařiďte si domácí pracovnu nebo kancelář podle svých představ. V nabídce máme i další nábytek do pracovny.

Proč si vybrat kancelářskou židli s područkami nebo jiný typ pracovní židle na Klik-nábytek.cz?

  • Nabízíme široký výběr kancelářských a pracovních židlí s ergonomickými vlastnostmi a nastavitelnými částmi. Nechybí ani sortiment pracovních stolů a dalšího kancelářského nábytku.
  • Rádi vám pomůžeme s nákupem nebo poradíme s výběrem.
  • Vybranou kancelářskou židli vám bezpečně doručíme až domů nebo si ji zdarma vyzvednete v Brně-Žabovřeskách.
  • Vybrané varianty pracovních židlí si můžete prohlédnout v našem brněnském showroomu.
  • Více než 93 % zákazníků bylo s nákupem u nás spokojeno – pochvalují si například dodací lhůtu nebo kvalitu komunikace.

Zobrazit více

Cena:
Aktivní filtry:
Zrušit všechny filtry
NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz