Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Kancelářská židle ZK17 JEFF

Výrobce: BRADOP

Kód: 100640

Kategorie: Kancelářské židle

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Klasická pevná kancelářská židle bez područek a opěrky hlavy. Není výškově nastavitelná. Rozměry (š x h x v): 54 x 57 x 77 cm. Výška sedu: 47 cm. Nosnost: 150 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
699

Popis

Nepolohovatelná a výškově nepřenastavitelná kancelářská židle ZK17 JEFF je oblíbená především pro svou cenu a stohovatelnost. Pro delší sezení může chybět opěrka za hlavou a područky. Židle je bez koleček, takže nemusíme mít strach, že nám bez našeho vědomí kamkoliv ujede. Více než do domácího prostředí se pořizuje do zasedacích místností firem nebo kanceláří. Židle lze doplnit nábytkem od stejného výrobce, kterými mohou být nejen skříně a komody, ale i pracovní stoly. Výhodou židle je nesporně vysoká nosnost, kterou u kolečkových židlí nabízí málokterý výrobce.

Nosnost: 150 kg.

Rozměry kancelářské židle:
  • standardní rozměry (š x h x v): 54 x 57 x 77 cm
  • výška sedu (vs): 47 cm.
Pro chvíle odpočinku po práci doporučujeme kvalitní české a slovenské sedací soupravy, křesla a taburety, které účelně uleví unavenému tělu a svalům. Přijďte se k nám podívat a ověřit si kvalitu nabízeného zboží.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz