ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Komoda TARA XXL

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101384

Kategorie: Komody do ložnice

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Komoda TARA XXL z kolekce Českého nábytku. K dostání v řadě spec. dekorů - akácie, jasan, javor, aj.. Materiál: lamin. deska, ABS hrany. Rozměry (š x h x v): 100 x 45 x 110 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
5 940

Popis

Komoda TARA XXL je oblíbeným typem komody u všech těch, kteří se vyhýbají nebo nemají rádi kovové úchytky na zásuvkách. Komoda je kompletně vyrobena z laminované desky tl. 18 mm. Svým zařazením patří komoda do sestavy nábytku TARA, ke které lze zakoupit i typově stejné šatní skříně. Svou oblibu získala nejen díky své velikosti a hloubce, ale také díky široké škále barev laminovaných desek, díky kterým můžeme interiéry místností velmi hezky oživit. Komoda je pořizována nejen do ložnic a obývacích pokojů, ale také do dětských pokojůpracoven a kanceláří. Komoda je jedním z kousků nábytku z kolekce kvalitního Českého nábytku. Komoda je doplněna o praktické zásuvky s úchytkami.

Materiál komody:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál
  • ochranné krytky - plast
  • pojezdy - uzpůsobeny k častému použití
  • úchytky.

Rozměry komody (š x h x v): 100 x 45 x 110 cm.

Komoda se typově hodí:

Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. S výběrem dekoru Vám velmi rádi poradíme, popř. zašleme fotografie nebo v rámci Brna zapůjčíme i vzorníky jednotlivých dekorů.

Český výrobce s tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz