Konferenční stůl Kreon K54

Výrobce: BRADOP

Kód: 102375

Kategorie: Konferenční stolky

Dostupnost: Na objednání 6-8 týdnů

NOVINKA - Větší obdélníkový konferenční stůl z kvalitní MDF desky a bukového masivu. Rozměry (š x v x h): 125 x 55 x 65 cm. Široká škála odstínů. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
4 267

Popis

NOVINKA - Rozměrově širším typem konferenčního stolu je obdélníkový konferenční stůl Kreon K54, který je kromě rozměrů charakteristický odskokem v místě mezi horní deskou a vzpěrou noh pod deskou. Velikostně a barevně se konferenční stůl hodí do klasických, ale i velmi moderních interiérů obývacích pokojůkanceláří a pracoven, ale také vstupních hal hotelů nebo firem. K výrobě stolku je použita kvalitní MDF deska a bukový masiv dle popisu níže. Přejeme pohodové chvíle strávené nejen u tohoto stolku.

 Materiál a provedení konferenčního stolu:
  • deska stolu - dýhovaná MDF deska
  • nohy - bukový masiv
  • moření - nohy stolu - výběr odstínu je totožný při výběru s odstínem barvy horní desky.
Rozměry konferenčního stolu (š x v x h): 125 x 55 x 65 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Přijďte se k nám podívat na vystavené sedací soupravykřeslajídelní stoly nebo židle, ke kterým se většina těchto stolků hodí. Třeba bude rozhodování o výběru konferenčního stolu výrazně snazší.

Dodání v rozloženém stavu: 1-4 týdny.

Hmotnost stolku: 25,7 kg. Nosnost: 20 kg.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz