Jídelní židle buková BOŽENKA Z163

Výrobce: BRADOP

Kód: 102243

Kategorie: Křesílka - židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Tvarově velmi zajímavá židle s čalouněným sedákem a područkami. Odstíny - OLŠE / OŘECH TMAVÝ. Rozměry (v x hs x vs x šs): 77 x 40 x 50 x 40 cm. Široká škála potahových látek. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Odstíny
3 634

Popis

Máme-li rádi ruční práci a chceme-li ji vidět při každodenním pohledu na naše oblíbené místo k posezení, mohla by zaujmout jídelní židle BOŽENKA, která je vyrobena z ručně ohýbaného bukového masivu. Jídelní židle v podobě křesílka skvěle doplňuje interiéry nejen kuchyní a obývacích pokojů, ale také kaváren a restaurací. Příjemné sezení je zajištěno nejen díky tvaru židle, ale především čalouněným sedákem. K výběru máme řadu potahových látek, kterými si můžeme nechat židličky očalounit. Menší nevýhodou jídelní židle Boženka je její dostupnost v odstínech moření dřeva, kterými jsou OLŠE a OŘECH TMAVÝ. Věříme, že odstíny moření nebudou ničím zásadním, proč si tuto židličky nepořídit, neboť chvíle na ní strávené budou jistě velmi příjemné.

Materiál kuchyňské židle:
  • bukový masiv - ručně ohýbaný
  • čalouněný sedák - v řadě barevných provedení a typů látek
  • povrchová úprava - OLŠE / OŘECH TMAVÝ.

Nosnost židle: 120 kg. Hmotnost: 5 kg/ks.

Rozměry jídelní židle (v x hs x vs x šs): 95,5 x 40 x 47 x 46 cm.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Některé typy jídelních židlí a jídelních stolů máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Velmi rádi u nás uvítáme každého, kdo má rád české a slovenské výrobky a ocení jejich vysokou kvalitu a precizní opracování.

Dodání: 2-4 týdny.

Pozn.: Židle jsou zkompletovány již z výroby, není tak nutná jakákoliv montáž.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz