ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jídelní židle křesílko GURU EKO kůže - DUB

Výrobce: STIMA

Kód: 102020

Kategorie: Křesílka - židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Tvarově výjimečné vysoce kvalitní dubové křesílko s designovými detaily. Stohovatelné. K dostání - celomasiv / s čalouněním. Nosnost: 120 kg. Záruka 2 roky. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Výběr odstínů
3 960

Popis

Designové křesílko GURU dub s EKO kůží je oproti jiným typům křesílek vyrobeno z kvalitního dubového masivu, proto je velmi často doplňkem interiérů, kde vévodí dubové dřevo a to buď jako nábytek nebo v podobě podlahy. Použitý materiál a tvarování opěrky na záda dává křesílku nejen vysokou stabilitu, ale zaručuje také velmi pohodlné sezení. Křesílko je vhodné nejen do domácího prostředí, ale také do firemních prostor nebo vstupních hal. Instalovat jej můžeme i do zátěžových provozů restaurací, kaváren a barů - použití v zátěžových provozech není výrobcem definováno. Velkou předností křesílka je jeho stohovatelnost, čímž v případě, kdy židličky nepotřebujeme, můžeme ušetřit velkou spoustu místa. Křesílko GURU dub je dodáváno ve třech provedeních - celomasiv, s čalouněným sedákem nebo s čalouněným sedákem a opěrkou. Přejeme příjemné a ničím nerušené chvíle při sezení na tomto křesílku.

Provedení křesílka GURU:
  • dubová kostra s čalouněným sedákem a opěrkou - čalounění EKO kůží Sofia
  • dubový celomasiv s přírodním lakem
  • stohovatelnost křesílka
  • v nabídce také dubová křesílka v přírodním laku v celomasivním provedení nebo s čalouněným sedákem.
  • typově stejná dubová barová židle.
Rozměry křesílka (v x hs x vs x šs): 79/68 x 43 x 43 x 53 cm.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Jídelní židle se skvěle hodí k dubovým stolům v naší nabídce, kterými jsou např.: jídelní stůl DM 019 RAGGIOjídelní stůl DM016 CLASSIC, aj..

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Nosnost křesílka GURU: 120 kg.

Dodáváno vcelku bez nutnosti jakékoliv montáže.

Záruka: 2 roky.

Český dodavatel.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz