Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Jídelní židle křesílko GURU látka - dub

Výrobce: STIMA

Kód: 101573

Kategorie: Křesílka - židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Materiálově a tvarově výjimečná jídelní židle s čalouněným sedákem. Materiál: dubový masiv. Rozměry (v x h x vs x š): 77,5 x 56 x 43 x 52,5 cm. Váha: 6 kg/ks. Nosnost 130 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Výběr odstínů
3 360

Popis

Vzhledově velmi zajímavý a vzdušný typ jídelní židle křesílko GURU látka - dub s čalouněným sedákem je typově pořizována především k dubovým jídelním stolům, které skvěle doplňují. Svou funkci plní nejen v kuchyňských koutech a obývacích pokojích, ale také v kavárnách, restauracích nebo firemních prostorech. Materiálově je židle vyráběna z dubového masivu. Taktéž máme k dispozici širokou škálu potahových látek, ze kterých můžeme vybírat odstín sedáku židle. Tvarování opěrky židle nabízí svému majiteli nebo našim hostům velmi příjemné posezení. Příjemné posezení přejeme všem, kteří budou křesílka užívat.

Materiál a provedení židle:
  • dubový masiv
  • čalouněný sedá v řadě barevných provedení
  • povrchová úprava - lak.

Nosnost jídelní židle křesílko GURU: 130 kg. Váha židle: 6 kg/ks.

Rozměry rozměry židle (v x h x vs x š): 77,5 x 56 x 43 x 50,5 cm
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Jídelní židle se skvěle hodí k dubovým stolům v naší nabídce, kterými jsou např.: jídelní stůl DM 019 RAGGIO, jídelní stůl DM016 CLASSIC, aj..

Pozn.: Židle jsou baleny po 2 ks do jedné kartonové krabice (bez nutnosti jakékoliv montáže). Celková váha 14 kg/balení.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si k nám ozkoušet nejen židle a křesla, ale také např. sedací soupravy s rozkladem i bez rozkladu. Rádi Vás naší prodejnou provedeme.

Záruka 2 roky.

Termín dodání: 1-4 týdny / příplatkové látky (zakázková výroba): 4-6 týdnů.

Český výrobce s tradicí.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz