Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání UZAVŘENA
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Křeslo Agáta s polohováním

Výrobce: FAGUS

Kód: 102902

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Polohovací křeslo pro chvíle odpočinku (i bez polohování). Kostra z masivu a DTD. Výplň z PUR pěny vyšší gramáže. Rozměry (š x v x h): 89 x 107 x 95 cm, sed (v x h): 44 x 51 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky
Taburet v látce sedačky
Polštářky
11 470

Popis

Křeslo Agáta s polohováním je vyšší řadou křesla Agáta, které je ve svém základu vyráběno bez polohování a jakéhokoliv rozkladu. Křeslo je svými rozměry řazeno mezi větší a vyšší křesla, takže se na něm pohodlně sedí i vyšším postavám. Konstrukce křesla je vyrobena z bukového a smrkového dřeva a dřevotřískových desek. Opěráky jsou tvořeny polyuretanovými pěnami. Sedáky umožňují vysoký komfort díky kombinaci polyuretanových a studených pěn, odpružení je zajištěno vlnitými pružinami. Potahové látky jsou k dispozici v široké škále barev a typů látek, koženek a kůží, čímž si můžeme vytvořit design ušáku tak, jak se nám líbí a hodí do interiéru. Křeslo je pořizováno nejen do obývacích pokojů, ale také pracoven a kanceláří. Příjemné posezení přejeme.

Rozměry křesla Agáta s polohováním:
  • rozměry křesla (š x v x h): 89 x 107 x 95 cm
  • rozměry sedu (vs x hs): 44 x 51 cm.

Křeslo lze pro větší pohodlní doplnit stylově stejným taburetem Agáta.

Použité materiály křesla Agáta s polohováním:
  • kostra - masiv (buk a smrk) a DTD desky
  • PUR pěna vysoké gramáže
  • odpružení sedáků - vlnité pružiny
  • kluzáky pro snadné posouvání po podlaze
  • varianty křesel Agáta:

Vzhledově se křeslo hodí k řadě sedacích souprav a konferenčních stolků, popř. jej můžeme doplnit taburetem, který si necháme vyrobit ve výšce, která bude pasovat k našim tělesným proporcím. Budete-li potřebovat, ozvěte se nám, prosím, rádi budeme nápomocni.

Kvalitní český výrobek.

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz