ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Křeslo ušák Alfred

Výrobce: MELLI

Kód: 100677

Kategorie: Křesla

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Rozměrově velké vzhledově nenáročné, ale přitom zajímavé a pohodlné relaxační křeslo. Kostra - bukový celomasiv, čalounění PUR pěnou. Rozměry křesla (š x v x h): 87 x 104 x 97 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Látky MELLI
Moření
Polštář(e) navíc
14 800

Popis

Je-li křeslo i relaxačním prvkem, ve kterém nechcete jen sedět a pracovat, ale také v něm odpočívat, dívat se na televizi nebo číst si svou oblíbenou knihu, tak právě toto křeslo by mohlo být i díky komfortním rozměrům tou správnou volbou. Křeslo ALFRED patří k nadčasovým křeslům a to především díky jednoduchému designu, který se hodí do většiny interiérů obývacích pokojů, pracoven a kanceláří. Velkým plusem tohoto křesla je možnost zpříjemnění si sezení kombinací vyplní z PUR pěny vyšší gramáže a paměťové pěny.

Varianty křesla:
  • potahové látky v široké škále barev
  • dřevěná podnož v 6ti barevných odstínech
  • možnost kombinace PUR pěny a paměťové pěny (vyšší komfort sezení).
Materiál:
  • kostra - celomasiv
  • výplň z kvalitní PUR pěny vyšší gramáže.
Rozměry křesla ALFRED:
  • rozměry křesla (š x v x h): 87 x 104 x 97 cm
  • rozměry sedu (šs x vs x hs): 45 x 45 x 52 cm.

Dodáváno jako jeden celek bez nutnosti další montáže.

Vzhledově se křeslo hodí k řadě sedacích souprav a konferenčních stolků, popř. jej můžeme doplnit taburetem, který si necháme vyrobit ve výšce, která bude pasovat k našim tělesným proporcím. Budete-li potřebovat, ozvěte se nám, prosím, rádi budeme nápomocni.

Slovenský výrobce.

 

Upozornění výrobce: Všechny naše výrobky jsou pro Vás zhotovovány ručně a v malých sériích. UVEDENÉ ROZMĚRY JSOU proto jen INFORMATIVNÍ a DROBNÉ ODCHYLKY V ROZMĚRECH JSOU V NORMĚ. Nebudeme je proto považovat za důvod k reklamaci výrobku. Pokud máte prostorové omezení a trváte na přesných rozměrech výrobku, je potřeba to JEDNOZNAČNĚ uvést do objednávky. Děkujeme za pochopení.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz