ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt OPTIMAL HARD 5V C-MOTOR

Výrobce: TEXPOL

Kód: 100508

Kategorie: Lamelové rošty motorové

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Speciální lamelový motorový rošt do postele s 28mi lamelami - polohování u hlavy, do polohy sedu a dvojí polohování v oblasti nohou. Výška roštu cca 6,5 cm. Nosnost 150 kg. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Ovládání
8 161

Popis

Velmi kvalitní a speciální rošt do postele OPTIMAL HARD 5V s motorem je vyroben tak, aby bylo možné jeho polohování nejen v oblasti hlavy, ale také do polohy sedu a dvojí polohování v oblasti nohou. Rošt je osazen 5ti zdvojenými lamelami, u kterých je tuhost nastavitelná pomocí opasků. Stabilitu polohovatelného roštu do postele s motorem zajišťuje jeho středový popruh. Lamely roštu jsou vloženy do výkyvných párových kaučukovo-gumových pouzder, tím rošt výrazně lépe kopíruje naše tělo. Manipulace je díky všem svým funkcím velmi snadná. Pro větší pohodlí při ležení nabízí výrobce možnost příplatkového bezdrátového dálkového ovládání. 

Nosnost roštu 150 kg.

Výška roštu do postele: cca 6,5 cm. Počet lamel: 28 ks o síle 36 mm.

DOPORUČENÍ: rošt je vhodný pro matrace latexové a pěnové.

Rošt do postele s motorem je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové  nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Pozn.: NELZE vyrobit ATYPické rozměry.

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

 

 * UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm, Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm.  V případě, že požadujete přesný rozměr, jedná se o atyp - zakázková výroba.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz