Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Rošt Primaflex motor bezšňůrový

Výrobce: AHORN

Kód: 101166

Kategorie: Lamelové rošty motorové

Dostupnost: Skladem

Velmi kvalitní 3-zónový polohovatelný motorový rošt s bezšňůrovým ovládáním. Výška roštu 5 cm / 17 cm s motorem. Ramenní oblast změkčena. Nosnost do 120 kg. Hmotnost roštu 25 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
9 594

Popis

Polohovatelný lamelový rošt do postele Primaflex s motorem a bezšňůrovým ovládáním je určen pro kohokoliv, kdo má rád nebo vyžaduje od svého roštu nejen pohodlné spaní, ale také možnost jeho snadného polohování. Pružné lamely jsou uloženy po dvou do dvojitých kaučukových pouzder a jsou uspořádány do 3 anatomických zón. Tuhost roštu do postele se nastavuje v jeho bederní části pomocí posuvných objímek. Rošt do postele je díky středovému popruhu velmi stabilní a spaní na něm je velmi pohodlné a komfortní.

Nosnost roštu do postele s motorem: 120 kg. Počet zón: 3.

Počet lamel: 28 kusů. Hmotnost roštu: 25 kg.

Výška a provedení roštu:

  • základní výška roštu: cca 5 cm
  • celkový výška roštu včetně motoru: 18 cm
  • bezšňůrové ovládání (ovladač není spojen s roštěm kabelem).

NELZE dodat atypické provedení.

DOPORUČENÍ výrobce: rošt je vhodný pro pěnové nebo latexové matrace.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové  nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Český výrobek.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli dodat přesný rozměr, bude se jednat o atyp = zakázkovou výrobu.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz