ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Lamelový rošt COMFORTFLEX

Výrobce: TEXPOL

Kód: 100500

Kategorie: Lamelové rošty pevné

Dostupnost: Skladem

Pevný, nepolohovatelný rošt s 5ti zdvojenými lamelami v oblasti hrudníku. Středový popruh. Výkyvná gumová pouzdra. Výška roštu cca 5 cm. Nosnost 120 kg. Záruka 5 let. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
1 620

Popis

Nepolohovatelný pevný rošt COMFORTFLEX je osazen 28mi lamelami ve výkyvných gumových pouzdrech, které díky tomu velmi precizně kopírují naše tělesné křivky. Oblast hrudníku je osazena zdvojenými lamelami, ty nám umožňují nastavovat tuhost roštu tak, jak momentálně potřebujeme. Pro vyšší stabilitu roštu je ve středové části vložen textilní popruh.

Nosnost roštu: 120 kg.

Výška roštu je cca 5 cm. Lamely roštu: síla 36 mm.

DOPORUČENÍ výrobce: vhodné pro pěnové a latexové matrace.

ZÁRUKA: 5 let.

Lamelový rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové nebo manželské postele a používat.

Atypický rozměr roštu nelze vyrobit.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn. , Při objednávce roštu 200 x 90 cm, Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli přesný rozměr, bude se jednat o atyp.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz