ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt Duostar

Výrobce: AHORN

Kód: 100304

Kategorie: Lamelové rošty pevné

Dostupnost: Skladem

Velmi oblíbený nepolohovatelný 5ti zónový lamelový rošt s vyměkčením v ramenní oblasti. Lamely ve výkyvných kaučuk. pouzdrech. Lze dodat atyp. Nosnost do 120 kg. Výška roštu cca 5 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
3 325

Popis

Velmi nízký lamelový pevný rošt DUOSTAR s lamelami umístěnými ve dvojicích do výkyvných kaučukových pouzder. Rošt není polohovatelný. Lamely jsou rozložené tak, že vytváří 5 anatomických zón pro kvalitnější kopírování těla a tím nám dopřávají pohodlnější spánek nebo odpočinek. Vrtané lamely v ramenní oblasti zajišťují nižší tuhost a zmírňují tak tlak na ramena, což oceníme především při spánku na boku. Tuhost roštu se nastavuje snadno a rychle pomocí posuvných objímek a to v bederní části. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost roštu. Velkou výhodou tohoto roštu a to nejen pro alergiky, jsou pofóliované povrchy lamel, které zachytávají nejen prach pod matrací, ale také zabraňují případnému zatrhnutí potahu matrace při jejím otáčení v posteli nebo manipulaci s ní. 

Rošt má nosnost do 120 kg.

Výška roštu do postele je cca 5 cm. Hmotnost roštu 11 kg.

Rošt je vhodný pro matrace pěnové a latexové.

Pozn.: Lze dodat ATYPický rozměr - za příplatek (zakázková výroba).

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 3 roky.

Český výrobce.

Krátký video návod jak nastavit tuhost roštu do postele zde.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli dodat přesný rozměr, bude se jednat o atyp = zakázkovou výrobu.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz