ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt OPTIMAL HARD 5V

Výrobce: TEXPOL

Kód: 101009

Kategorie: Lamelové rošty pevné

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Pevný nepolohovatelný rošt s 5ti zdvojenými lamelami v oblasti hrudníku. Nosnost 150 kg. Středový popruh. Výkyvná gumová pouzdra (kaučuk, plast). Výška roštu cca 5,5 cm. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
2 377

Popis

Nepolohovatelný pevný rošt OPTIMAL HARD 5V patří k velmi oblíbeným typům roštů a to především díky jeho nadstandardně vysoké nosnosti. Ve svém základu je osazen 28mi lamelami. Jednotlivé lamely jsou uloženy do výkyvných párových pouzder (kaučuková guma a plast). Rošt tak vzájemnou kombinací vlastností a konstrukce zaručuje velmi kvalitní kopírování těla ležícího. Oblast hrudníku je osazena zdvojenými lamelami s opasky, které nám umožňují nastavovat tuhost postelového roštu tak, jak momentálně potřebujeme a cítíme. Pro vyšší stabilitu postelového roštu je ve středové části roštu vložen textilní popruh.

Nosnost roštu: 150 kg.

Výška roštu do postele je cca 5,5 cm. Lamely do roštu - 28 ks, síla 36 mm.

Doporučení výrobce: vhodné pro pěnové a latexové matrace.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové  nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn. , Při objednávce roštu 200 x 90 cm, Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli přesný rozměr, bude se jednat o atyp.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz