Rošt Trioflex

Výrobce: AHORN

Kód: 100466

Kategorie: Lamelové rošty pevné

Dostupnost: Na objednání

Rošt nepolohovací s úzkými lamelami v počtu 42 ks, pro maximální kopírování těla. Fólie zabraňuje vlhnutí a hromadění prachu, vhodné pro alergiky. Nosnost do 130 kg. Záruka 5 let. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
4 690

Popis

Nepolohovací lamelový rošt do postele Trioflex je vyroben z ne zcela typického počtu úzkých lamel, kterých je v roštu 42 ks. Toto množství a provedení lamel zaručuje rovnoměrné kopírování těla každého spícího a tím velmi kvalitní základ pro dobrou matraci a co možná nejlepší spánek. Lamely okamžitě reagují na každý náš pohyb. V zádové části roštu je možné pomocí objímek upravit tuhost roštu.

Nosnost roštu: 130 kg.

Výška roštu do postele je cca 8 cm. Váha roštu 18 kg. Počet lamel roštu: 42 ks.

Povrch celého roštu je opatřen fólií, díky níž se pod postelí nehromadí tolik prachu, rošt tak i odolává vlhkosti ze vzduchu, čímž je vhodný i pro spánek alergiků a citlivějších lidí. Díky fólii je chráněna i samotná matrace proti zadrhávání potahu.

DOPORUČENÍ výrobce: lamelový rošt je vhodný pro pěnové, taštičkové, latexová a 7mi zónové matrace.

ZÁRUKA: 5 let.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové  nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář