Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Rošt Varion

Výrobce: AHORN

Kód: 100467

Kategorie: Lamelové rošty pevné

Dostupnost: Vyprodáno

Nepolohovatelný lamelový rošt s výkyvnými talíři pro max. kopírování těla. Jiné tuhosti v bederní a ramenní oblasti. Nosnost 130 kg. Rám opatřen fólií-vhodný pro alergiky. Výška 10 cm. Český výrobce.

Popis

Nepolohovací rošt do postele VARION je vyroben tak, že jeho lehací plochu tvoří výkyvné talíře, které mají tu přidanou hodnotu, že kopírují a to velmi dobře každý bod našich těl a také rovnoměrně reagují na změny zátěže jednotlivých částí roštu v ramenní a bederní části (2 tuhosti). Změnou zátěže se rozumí i pouhé otáčení se na roštu během spánku. Přídavná lišta v roštu navíc rovnoměrně podpírá matraci po celé ploše. 

Nosnost roštu je do 130 kg. Výška roštu je cca 10 cm.

Povrch rámu roštu je opatřen fólií, díky níž se pod postelí nehromadí tolik prachu, postelový rošt tak i odolává vlhkosti ze vzduchu, čímž je vhodný i pro spánek alergiků a citlivějších lidí. Díky fólii je chráněna i samotná matrace proti zadrhávání potahu.

Doporučení výrobce: vhodné pro většinu typů matrací.

Pozn.: NELZE dodat ATYPické rozměry.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 5 let.

Český výrobce.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli dodat přesný rozměr, bude se jednat o atyp = zakázkovou výrobu.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz