Rošt Duostar HN

Výrobce: AHORN

Kód: 100468

Kategorie: Lamelové rošty polohovací

Dostupnost: Skladem

Polohovatelný 5ti zónový lamelový rošt do postele s 28mi lamelami (hlava, nohy). Nosnost do 120 kg. Středový popruh. Záruka 3 roky. Výška roštu cca 5 cm. Vhodný pro alergiky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
3 520

Popis

U hlavy a nohou polohovatelný lamelový rošt DUOSTAR se sníženou konstrukcí s 28 ks lamel a 5ti zónami je vyroben a koncipován tak, aby se výrazně lépe přizpůsobil křivkám těla. Tuhost roštu se upravuje v bederní části roštu pomocí objímek. Pro lepší stabilitu a pevnost roštu je rošt opatřen středovým popruhem. Polohování roštu se nastavuje snadno textilním úchytem, rošt nám tak poskytuje možnost pohodlného čtení nebo odpočinku ve chvílích, kdy o polohování roštu stojíme. Rošt DUOSTAR je také vhodný pro alergiky, neboť díky fólii, kterou je opatřen, je rošt více odolný okolní vlhkosti a také se pod ním usazuje méně prachu, takže zlepšuje a zvyšuje kvalitu a hygieničnost našeho spánku.

Nosnost do 120 kg.

Výška roštu do postele cca 5 cm. Hmotnost roštu: 16 kg. Počet lamel: 28 ks.

DOPORUČENÍ výrobce: rošt je vhodný pro matrace pěnové a latexové.

Možnost dodání ATYPických rozměrů roštu.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Prodloužená 3 letá ZÁRUKA.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz