ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt OPTIMAL HARD 5V HN

Výrobce: TEXPOL

Kód: 100511

Kategorie: Lamelové rošty polohovací

Dostupnost: Skladem

Kvalitní a oblíbený rošt do postel s polohováním - nohy a hlava. Výška cca 5,5 cm. 28 lamel o síle 36 mm. Zdvojené lamely v kaučukovo-gumových výklopných pouzdrech. Nosnost 150 kg. Slovenský výrobce.

Konfigurátor

Varianty
2 754

Popis

Kvalitní polohovatelný rošt OPTIMAL H 5V s polohováním v oblasti hlavy a nohou. Rošt je osazen 5ti zdvojenými lamelami, u kterých je tuhost nastavitelná pomocí opasků. Lamely v počtu 28 ks jsou usazeny do výkyvných párových kaučukovo-gumových pouzder, tím lépe kopírují tělesné křivky. Stabilitu výklopného roštu zajišťuje středový popruh. Manipulace s roštem je výrazně snadnější a pohodlnější a to díky pístům. 

Nosnost roštu: 150 kg.

Rošt do postele výšky: cca 5,5 cm. Lamely síly: 36 mm. Počet lamel: 28 ks.

DOPORUČENÍ výrobce: rošt je vhodný pro matrace latexové a pěnové.

Pozn.: Rošty šířky 101-120 cm vyrábí výrobce se silnějšími lamelami.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové  nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Slovenský výrobce.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., Při objednávce roštu 200 x 90 cm, Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm . V případě, že byste chtěli přesný rozměr, bude se jednat o atyp.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz