Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání UZAVŘENA
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Rošt Trioflex HN/KF

Výrobce: AHORN

Kód: 102949

Kategorie: Lamelové rošty polohovací

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Český 7mi zónový lamelový rošt s polohováním hlavy i nohou. Lamely v počtu 42 ks, výška roštu 10 cm. Nosnost do 130 kg. Vhodný pro pěnové a latex.matrace. Lze dodat i atyp. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
6 420

Popis

Luxusní velmi zajímavý polohovatelný lamelový rošt do postele TRIOFLEX HN/KF uspokojí i ty nejnáročnější spáče. Polohování hlavy i nohou oceníte při komfortním čtení a odpočinku. Tento velmi kvalitní rošt se hodí jak do jednolůžkových postelí nebo manželských postelí. Pevná středová část se postará o lepší oporu beder. Snadné nastavení polohování textilním úchytem při zdravotních obtížích a únavě. Dokonale přizpůsobivý rošt s vysokým počtem úzkých lamel zajistí velmi dobré přizpůsobení tlaku těla na ploše lůžka. Rošt je pro kvalitnější spaní vyráběn s 7ti anatomickými zónami, které ocení nejen starší z nás, ale i ti mladší. Počet 42 lamel, dokáže velmi dobře spolupracovat s matrací a rovnoměrně roznášet váhu těla. Trio kapsy dvojí tuhosti člení plochu lůžka do 7mi anatomických zón – každá část těla je tak individuálně podpořena. Posuvné objímky jsou rozloženy na větší ploše roštu, tím lépe vyhovují individuálním nárokům na zpevnění v bederní oblasti. Ramenní kolébka pomáhá zmírnit otlačení a bolesti ramen při spánku na boku. Celý povrch roštu je opatřen fólií, která zajišťuje snadnou údržbu, snižuje riziko vzniku bakterií a plísní a chrání matraci před zatrháváním potahu. Přídavná lišta zamezí deformaci okrajů matrace. Rošt je vhodný pro pěnové matrace a latexové matrace. Přejeme pohodovou a ničím nerušenou dobrou noc. 

Výška: 10 cm
Nosnost: 130 kg
Počet lamel: 42
Typ roštu: ruční polohování
Vhodné pro pevný úložný prostor: Ne
Počet zón: 7
Je možné vyrobit jiný rozměr: Ano
Pístové vyklápění: Ne
 
 
NOVINKA r.2020 - vylepšení provedení roštu:
  • Nové kapsy – zátěžový test splněn s nadprůměrným výsledkem
  • Nové ramenní kolébky - splněn test extrémní zátěže (3násobná zátěž oproti stávajícím
    kapsám, 120 tis. opakování)

DOPORUČENÍ výrobce: vhodný pro všechny typy matrací. S výběrem vhodné matrace velmi rádi pomůžeme.

Rošt do postele TRIOFLEX HN/KF je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Váha roštu: 21 kg.

Záruka: 5 let.

Český kvalitní výrobek.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli dodat přesný rozměr, bude se jednat o atyp = zakázkovou výrobu.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz