ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt Primaflex HN P

Výrobce: AHORN

Kód: 101169

Kategorie: Lamelové rošty výklopné

Dostupnost: Skladem

Praktický polohovatelný rošt (hlava, nohy). Snadný přístup do úložného prostoru. Lze přenastavovat tuhost. Nosnost 120 kg. Středový popruh. Výška roštu cca 5 cm. Vhodný pro alergiky. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
4 826

Popis

Polohovatelný lamelový rošt PRIMAFLEX HN P s polohováním hlavy a nohou je charakteristický především nožním výklopem, díky kterému se velmi jednoduše a rychle dostaneme do celého úložného prostoru pod roštem. Rošt je určen pro všechny ty, kteří uvítají nejen pohodlné spaní, ale také manipulaci s ním a to díky textilnímu úchytu. Rošt je ve svém základu opatřen 28mi lamelami, které jsou uspořádány do 3 anatomických zón. Tuhost roštu se upravuje v bederní části roštu pomocí objímek. Pro lepší stabilitu a pevnost roštu je rošt opatřen středovým popruhem. Pofóliovaný povrch lamel zvyšuje hygieničnost nejen lůžku, ale také našeho spánku. Příjemné a ničím nerušené spaní přejeme.

Nosnost do 120 kg. Počet zón: 3.

Výška roštu do postele cca 5 cm. Hmotnost roštu: 15 kg. Počet lamel: 28 ks.

DOPORUČENÍ výrobce: rošt je vhodný pro matrace pěnové a latexové. Pokud byste potřebovali s výběrem matrace jakkoliv pomoci, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

NELZE dodat atypické rozměry.

Rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové nebo manželské postele a používat.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Krátký video návod jak nastavit tuhost roštu do postele zde.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm. V případě, že byste chtěli dodat přesný rozměr, bude se jednat o atyp = zakázkovou výrobu.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz