ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt Primaflex Kombi P

Výrobce: AHORN

Kód: 101168

Kategorie: Lamelové rošty výklopné

Dostupnost: Skladem

Kvalitní nepolohovatelný rošt pro úložné prostory. Osazen 28mi lamelami, které tvoří 3 zóny. Výška roštu cca 5 cm. Tuhost roštu lze přenastavovat v ramenní oblasti. Nosnost do 120 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
4 501

Popis

Lamelový nepolohovatelný rošt Primaflex Kombi P s bočním výklopem je oblíbeným typem roštu do postele, který nám umožňuje velmi snadný přístup do celého úložného prostoru a to pomocí textilního úchytu a pístům. Rošt je osazen 28mi lamelami, které jsou vloženy do párových kaučukovo pouzder a tvoří 3 anatomické zóny, které zvyšují komfort nejen odpočinku, ale především našeho spánku. V oblasti ramen je rošt do postele doplněn posuvnými objímkami, čímž máme možnost upravovat tuhost samotného roštu. Další výhodou tohoto roštu je středový popruh, který zlepšuje jeho stabilitu.

Nosnost roštu do postele: 120 kg.

Provedení roštu - směr vyklápění:

  • Levý
  • Pravý.

Výška roštu je cca 5 cm. Lamely v počtu 28 kusů / síle lamel 36 mm. Počet zón: 3.

DOPORUČENÍ výrobce: vhodný pro matrace latexové a pěnové.

Lamelový rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové nebo manželské postele a používat.

NELZE dodat atypické provedení.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Krátký video návod jak nastavit tuhost roštu do postele zde.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz