ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt Primaflex P

Výrobce: AHORN

Kód: 101170

Kategorie: Lamelové rošty výklopné

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Nepolohovatelný lamelový rošt se 3mi zónami a 28mi lamelami. Výška roštu cca 5 cm. Tuhost roštu lze přenastavovat v ramenní oblasti. Nosnost do 120 kg. Hmotnost roštu 15 kg. Nelze atyp. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
4 228

Popis

Lamelový nepolohovatelný rošt Primaflex P s výklopem v nožní části roštu je osazen 28mi lamelami, které jsou vloženy do párových výkyvných kaučukovo gumovo-plastových pouzder a tvoří 3 anatomické zóny, které zvyšují komfort nejen odpočinku, ale především našeho spánku. V oblasti ramen je rošt do postele doplněn posuvnými objímkami, díky kterým máme možnost měnit tuhost roštu tak, jak potřebujeme. Manipulace s roštem je díky pístům a textilnímu popruhu velmi snadná a jednoduchá. Plusem tohoto roštu je středový popruh, který zlepšuje jeho stabilitu.

Nosnost roštu do postele: 120 kg. Hmotnost roštu: 15 kg.

Výška roštu je cca 5 cm. Lamely: 28 kusů / síla lamel 36 mm. Počet zón: 3.

DOPORUČENÍ výrobce: vhodný pro matrace latexové a pěnové.

Lamelový rošt do postele je dodáván v jednom kuse, stačí jej rozbalit, vložit do jednolůžkové nebo manželské postele a používat.

NELZE dodat atypické provedení.

Velkou část roštů do postelí v nabídce máme vystavenu v našem kamenném skladu na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Krátký video návod jak nastavit tuhost roštu do postele zde.

 

* UPOZORNĚNÍ: Skutečný rozměr roštu je o 4 cm kratší a 1 cm užší tzn., při objednávce roštu 200 x 90 cm Vám doručíme rošt ve skutečné velikosti 196 x 89 cm.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz