ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LEVNÉ ČESKÉ KUCHYNĚ

Výraz LEVNÉ KUCHYNĚ neznamená nekvalitní, ale spíše naopak, neboť jsou vyráběny u ČESKÉHO výrobce z kvalitních materiálů zn. EGGER a KRONOSPAN. Touto kolekcí kuchyňského nábytku se snažíme vyhovět i všem z nás, kteří nepotřebujeme nebo nevyžadujeme dodat a namontovat kuchyňské linky v částkách od 30.000/50.000,- Kč výše, kde jsou součástí skříněk panty BLOOM s tlumením, otevírání skříněk typu AVENTOS, apod.. Kuchyňské linky jsou srdcem našich domovů a proto se i v našich 3D grafických návrzích snažíme splnit představy a přání zadavatele a být při samotném návrhu maximálně nápomocni.

Levné kuchyňské linky se rozdělují na EKO a BRAVO kuchyně a to dle použitých vstupních materiálů (EKO  - laminované desky / BRAVO - MDF desky s fóliováním povrchu) a velikostí úchytek (rozteč 128 / 160 mm).

Rádi Vás u nás přivítáme a pokusíme se s Vámi společně najít řešení, které bude funkční a přitom za příznivou cenu a splní Vaše představy. Pro osobní schůzku nás, prosím, kontaktujte ;-)

Zařiďte se nábytkem z oddělení » levné české kuchyně | TOP kuchyně | jídelní židle | jídelní stoly | příborníky a kredence

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz