Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Police 120 cm Office C550

Výrobce: BRADOP

Kód: 100686

Kategorie: Nábytek do pracovny

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Velikost oblíbená police se středovou příčkou ze sestavy nábytku OFFICE. Materiál: lamino tl. 18mm, ABS 2 mm. Rozměry (š x h x v): 120 x 25 x 25 cm. Vhodná do většiny interiérů. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
917

Popis

Laminovaná police Office C550 je dalším typem police ze sestavy nábytku OFFICE. Díky tomuto je možné jednotlivé kousky nábytku mezi sebou vzájemně kombinovat a stylizovat si místnost do jednotného designu a to bez ohledu na to, zda se jedná o obývací pokoj, ložnici, nebo dětský pokoj či pracovnu nebo kancelář.

Materiál police:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrany 2 mm.

Rozměry police (d x h x v): 120 x 25 x 25 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Nevíte-li si při výběru rady, ozvěte se nám, prosím. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz