Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Skříňka Office C532

Výrobce: BRADOP

Kód: 100671

Kategorie: Obývací stěny

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Vzhledově a rozměrově oblíbená skříňka se zásuvkami ze sestavy OFFICE. Materiál: laminovaná a MDF deska, kuličkové celovýsuvy. Rozměry (š x h x v): 80 x 40 x 79 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
2 857

Popis

Skříňka Office C532 patří mezi nábytek z kolekce OFFICE, která je výrobcem koncipována tak, aby k sobě jakékoliv kousky nábytku ladily a vytvářely tak jednotný styl. Vybírat tak můžeme z celé řady skříní, polic, pracovních a PC stolů, aj.. Skříňka je vyrobena z kvalitní laminované a MDF desky a jednotlivé zásuvky jsou opatřeny kuličkovými celovýsuvy. Využití najde skříňka nejen v kancelářích a pracovnách, ale také v dětských pokojích, obývacích pokojích nebo a chatách a chalupách.

Materiál skříňky:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • zásuvky s kuličkovým celovýsuvem
  • úchytky.

Rozměry skříňky Office C532 (š x h x v): 80 x 40 x 79 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Nevíte-li si rady, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz