Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Police 150 cm Office C551

Výrobce: BRADOP

Kód: 100685

Kategorie: Nábytek do pracovny

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Klasická police se středovou příčkou ze sestavy nábytku OFFICE. Materiál: lamino tl. 18mm, ABS 2 mm. Rozměry (š x h x v): 150 x 25 x 25 cm. Vhodná do obývacích, kanceláří, pracoven, aj. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
1 098

Popis

Tato klasická police decentního vzhledu je dalším prvkem ze sestavy nábytku OFFICE, kterou je možné vzájemně kombinovat a mít tak zařízení bytu, domu nebo kanceláří ve stejném designu. Police C551 vyčnívá nad ostatními policemi svou délkou, která činí 150 cm. Vzhledově, ale i funkčně je doplněna ve svém středu příčkou. Vhodná je nejen do obývacích pokojů, ložnic, ale i dětských pokojů, pracoven a kanceláří.

Materiál police:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrany 2 mm.

Rozměry police (d x h x v): 150 x 25 x 25 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Nevíte-li si při výběru nebo kombinaci police s jinými kusy nábytku rady, ozvěte se nám, prosím. Budeme rádi nápomocni.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz