Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Skříňka Office C508

Výrobce: BRADOP

Kód: 100633

Kategorie: Nábytek do pracovny

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Vyšší kancelářská skříňka s policemi a dvířky se zámkem. Materiál: laminovaná deska tl. 18 mm, MDF a NK závěsy. Rozměry (š x h x v): 80 x 40 x 115 cm. Vhodná do pracoven a kanceláří. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Odstíny
3 143

Popis

Vyšší, stylově jednoduchá uzamykatelná skříňka s dvířky je ve vnitřní části opatřena dvěma policemi, čímž je vhodná pro ukládání jakýchkoliv písemností nebo jiných pro nás důležitých věcí. K výrobě jsou použity nejen laminované, ale také MDF desky. Uzamčení námi uložených dveří je vyřešeno pomocí zámku na dvířkách skříňky. Skříňka se hodí nejen do kanceláře, ale i domácí pracovny. Vzhledově patří skříňka do sestavy OFFICE, ze které si můžeme zařídit celou kancelář a mít ji tak v jednotném designu.

Materiál skříňky s dvířky:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana 2 mm v dřevodezénu
  • MDF deska
  • kvalitní NK závěsy
  • zámek.

Rozměry skříňky (š x h x v): 80 x 40 x 115 cm.

Pozn.: NĚKTERÉ BAREVNÉ KOMBINACE NÁBYTKU mohou být z výroby SKLADEM a to k okamžitému odběru - dostupnost můžeme obratem prověřit, prosím, zašle nám dotaz nebo nás telefonicky kontaktujte. TERMÍN DODÁNÍ tak bude VÝRAZNĚ KRATŠÍ. Děkujeme.

Skříňku můžeme doplnit pracovními stoly, židlemi nebo jinými kousky nábytku v naší nabídce.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz