ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Náhradní potah Silver

Výrobce: MABO

Kód: 101494

Kategorie: Náhradní potahy na matrace

Dostupnost: Na objednání 1-3 týdny

Antibakteriální náhradní potah na matrace s obsahem stříbra a viskózy. 3D mřížka pro lepší odvětrání. Pratelnost potahu na 60°C, 4stranný zip. K výběru řada rozměrů. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Výška matrace
3 657

Popis

Antibakteriální náhradní potah SILVER na matraci je vyrobený z polyesteru a viskózy - lyocell, který se na dotek podobá hedvábí a struktura připomíná polyester, chladí jako plátno a hřeje jako vlna. Vyniká mimořádnou absorpční schopností a lehkostí. Ionty stříbra aktivně působí proti bakteriím. 3D AIR SYSTEM, proužek na obvodu matrace skutečně umocňuje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace, neboť se jedná o materiál s nesrovnatelnou prodyšností. Otevřenou strukturou tohoto materiálu lze při správném sešití mírně vidět jádro matrace. Zaujme nás unikátní provedení potahu na  matraci s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Tyto potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným použitým materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor na rozdíl od potahů s PES rounem. Vysoká gramáž výplně potahu SILVER se speciální výplní, pro tento účel vyvinutou elastickou a prodyšnou pěnu s vysokou gramáží zajišťuje potahu potřebnou pružnost a prodyšnost. Čtyřstranný zip umožňuje rozepnutí potahu na dvě poloviny pro snazší praní a sušení. Pokud máte stále dobře fungující matraci, ale potah na matraci by již potřeboval vyměnit, potah SILVER bude jistě tou správnou volbou. Tento potah matrace uvítají i alergici a astmatici.

Materiál náhradního potahu SILVER:
 • polyester a viskóza - LYOCELL
 • gramáž výplně je 940 gr/m2
 • výplň: speciální elastickou a prodyšnou pěnu s vysokou gramáží 25 kg/m3
Náhradní potah SILVER na matraci:
 • 3D AIR SYSTEM - proužek po obvodu matrace pro cirkulaci vzduchu uvnitř matrace
 • výška potahu v rozmezí: 14 - 25 cm dle výšky jádra matrace (JAKÉKOLIV jiné rozměry prosím uveďte do poznámky v objednávce)
 • snadná údržba a snímání - čtyřstranný zip
 • ozdobná lemovka
 • pratelný na 60°C.

Rozměry náhradního potahu - v široké škále rozměrů, které jsou uvedeny v konfigurátoru.

Příplatkové varianty k potahu mtrace - požadovaný rozměr vepište do poznámky v objednávce:
 • lze vyrobit jiné typy rozměrů potahu do 100 x 200 cm
 • prodloužení délky potahu do rozměru 210 cm - příplatek 10% k ceně potahu
 • prodloužení délky potahu do rozměru 220 cm - příplatek 20% k ceně potahu.

Výšku matrace uveďte do poznámky k objednávce.

V případě, že byste potřebovali s čímkoliv pomoci nebo poradit, prosím, ozvěte se nám. Budeme rádi nápomocni. Navštívit nás můžete na prodejně v Brně na Stránského ulici 2a.

Záruka 2 roky.

Český kvalitní výrobek.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz