Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Noční stolek LUCIA ZP BUK

Výrobce: TEXPOL

Kód: 101546

Kategorie: Noční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

NOVINKA - vzhledově elegantní noční stolek se zásuvkou. Materiál: bukový masiv tl. 3,0 / 4,0 cm. Rozměr (š x v x h): 45 x 50 x 33 cm. Dodání - ve složeném stavu. Slovenský výrobce s tradicí.

Konfigurátor

Varianty
Moření
4 570

Popis

NOVINKA 2019 - Noční stolek LUCIA ZP Buk s nadčasovým designem se skvěle hodí do řady interiérů a to jak moderních, tak i těch klasičtějších. Právě díky velmi preciznímu opracování a vzhledu je vyhledávaným typem nočního stolku. Materiálově je noční stolek vyroben z kvalitního bukového masivu. Zásuvky se otevírají uchopením za spodní část čela zásuvky (nejedná se o dotykové otevírání). Díky přírodnímu vzhledu je možné noční stolek snadno sladit s jakoukoliv bukovou jednolůžkovou postelímanželskou postelí nebo skříňovým nábytkem v naší nabídce.

Materiál nočního stolku LUCIA ZP Buk:
  • bukový masiv - v základu lakován EKOlakem
  • tl. masivu: 3,0 / 4,0 cm.
Rozměry nočního stolku (š x v x h): 45 x 50 x 33 cm.

Dodáván v celku - bez nutnosti montáže.

V případě, že byste potřebovali nebo chtěli s výběrem kompletní ložnicové sestavy pomoci, prosím, ozvěte se nám. Děkujeme.

Slovenský výrobce.

Poznámka výrobce: Uvedené rozměry odpovídají stavu před opracováním. Tyto míry se ve skutečnosti mohou lišit o 2 - 3 mm.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz