ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Noční stolek MONTY

Výrobce: Nábytek Mikulík

Kód: 101427

Kategorie: Noční stolky

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Praktický 1-zásuvkový noční stolek z kolekce Českého nábytku. Dekory k výběru - akácie, jasan, aj.. Materiál: lamin. deska, ABS hrany. Rozměry (š x v x h): 50 x 40 x 40 cm. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Dekor
2 520

Popis

Jednozásuvkový noční stolek MONTY s podložením proti poškrábání podlahy pod stolkem. Noční stolek skvěle doplňuje nejen jednolůžkové postele MONTY nebo manželské postele MONTY, ale také jakékoliv jiné postele z laminovaných desek. Svým provedením a účelem je pořizován nejen do ložnic, ale také do dětských pokojů. Noční stolek je jedním z kousků nábytku z kolekce kvalitního Českého nábytku. Materiálově je stolek vyroben z laminované desky a ohraněn ABS hranami v dřevodezénu.  Výrobce nám nabízí možnost vybírat z široké škály barev lamina, takže je sladění s interiérem výrazně snazší.

Materiál nočního stolku:
  • laminovaná deska tl. 18 mm
  • ABS hrana v dřevodezénu
  • kvalitní kování a spojovací materiál
  • ochranné krytky - plast
  • podložení stolku - zabraňuje poškrábání podlahy
  • zásuvka.
Rozměry nočního stolku (š x v x h): 50 x 40 x 40 cm.

Díky široké škále barev lamina se noční stolek hodí k řadě komodskříní a jiných kousků nábytku a to nejen z dílny stejného výrobce.

Nevíte-li si s čímkoliv rady, prosím, ozvěte se nám. S výběrem dekoru Vám velmi rádi poradíme, popř. zašleme fotografie nebo v rámci Brna zapůjčíme i vzorníky jednotlivých dekorů.

Český výrobce s tradicí.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz