ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Plastová židle BOULEVARD - křesílko

Výrobce: STIMA

Kód: 100395

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Kvalitní plastová židle s područkami pod ruce z polypropylenu. Volba z 5ti barev. Pro venkovní použití. Kvalitní allu konstrukce. Váha 3,3 kg/ks. Nosnost 110 kg. Varianty: židle, stůl. Český dodavate.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
1 237

Popis

Tvarově příjemná plastová židle / křesílko BOULEVARD s područkami je dalším typem plastových výrobků značky Boulevard z polypropylenu a allu konstrukce. Lze tak zakoupit i stylově podobný jídelní stůl nebo židle bez područek. Židle je nejvíce zakupována na venkovní terasy a balkóny, neboť je použitelná i pro venkovní podmínky. Vzhled plastové židle působí nadčasovým dojmem. Často doplňuje školní nebo závodní jídelny a to především pro svou nízkou cenu a snadnou údržbu. Židle je stohovatelná, takže nám ve chvílích, kdy ji nepotřebujeme používat, zabírá minimálně místa.

Materiál židle: hliníková kostra a polypropylen (sedátko, podpěrky a opěrka).

Rozměry plastové židle (v x hs x vs x šs): 85 x 52 x 45 x 56 cm. Váha židle: 3,3 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Tato plastová židle se hodí typově k řadě plastových stolů, ale i jakémukoliv jinému, záleží jen na našem osobním vkusu a místě, kde má být set umístěn.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Nosnost židle: 110 kg.

Český dodavatel.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz