Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Plastová židle BOULEVARD

Výrobce: STIMA

Kód: 100394

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Praktická a udržovatelná plastová židle z polypropylenu i pro venkovní použití. Kvalitní allu konstrukce. Váha 3 kg/ks. Vhodná ke stolu BOULEVARD. Nosnost 110 kg. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
1 070

Popis

Stylově jednoduchá, ale údržbově velmi praktická plastová židle BOULEVARD je na sezení velmi příjemnou židlí z kvalitního polypropylenu. Vzhled židle působí moderním dojmem a díky možnosti venkovního použití je oblíbeným typem židle. Poslouží nám tak nejen v kuchyňském koutě, jídelnách, ale také na balkónech, terasách nebo chatách. Plastová židle je stohovatelná, takže nám ve chvílích, kdy ji nepotřebujeme používat, zabírá minimálně místa.

Materiál židle: hliníková kostra a polypropylen (sedátko a opěrka).

Rozměry plastové židle (v x hs x vs x šs): 85 x 52 x 45 x 47 cm. Váha židle: 3 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Tato plastová židle se hodí typově k řadě plastových stolů, ale i jakémukoliv jinému, záleží jen na našem osobním vkusu a místě, kde má být set umístěn.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Nosnost židle: 110 kg.

Dodání: 1-4 týdny.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz