ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Plastová židle NET křesílko

Výrobce: STIMA

Kód: 100435

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Kvalitní vysoce zátěžové plastové křesílko s nosností až 200 kg. Vhodná pro zátěžové provozy i venkovní prostory. Záruka 3 roky. Váha židle: 4 kg/ks. Možnost doplnit o polstr. sedáky. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
Čalouněný sedák pro židli / křeslo
2 747

Popis

Atypicky tvarově řešené plastové křesílko NET je vyrobeno pro širší použití z kvalitního polyproplyenu se skelnými vlákny. Křesílko je díky použitému materiálu vhodné nejen do interiérů, ale také exteriérů, tzn. i na naše terasy nebo balkóny. Vysoká nosnost udává i možnost použití těchto židliček v zátěžových provozech restaurací, kaváren nebo barů. Výhodou křesílka je jeho stohovatelnost a prodloužená záruka, díky které je i mezi zákazníky oblíbené.

Křeslo NET je možno doplnit o pohodlné, snímatelné čalounění s výplní z PUR pěny. Tkanina je barvená akrylem - protišpinivá a protiplísňová úprava v mnoha odstínech. Odstín grigio sunbrella je vyrobeno navíc v nevsákavém, vodoodpudivém provedení. Textilní sedák pro křesílko Net je pratelný na 30° C. Materiál: 100% akrylové vlákno. Rozměry čalouněného sedáku (š x h x v): 46 x 48,5 x 3,5 cm.

Nosnost křesla: 200 kg. Stohovatelné.

Materiál a provedení křesílka NET:
  • kvalitní polypropylen se skelnými vlákny (Fiberglass)
  • na výběr v několika barevných provedeních
  • lze doplnit o polstrované sedáky v mnoha barvách.
Rozměry plastového křesílka / židle (v x hs x vs x šs): 80 x 59 x 47 x 68 x 58 cm. Váha židle: 4 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země /  vp = výška područky od země / šs = šířka sedáku)
 

Tato plastová židle se hodí typově k řadě plastových stolů, ale i jakémukoliv jinému, záleží jen na našem osobním vkusu a místě, kde má být set umístěn.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Prodloužená záruka 3 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz