ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Plastové křesílko NET LOUNGE

Výrobce: STIMA

Kód: 100429

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Designové křesílko z kvalitního polypropylenu v řadě barevných provedení. Vhodná i pro exteriéry a zátěžové provozy. Rozměry (v x hs x vs x šs): 98,5 x 90 x 40,5 x 61 cm. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
4 170

Popis

NOVINKA - Plastové křesílko NET LOUNGE je výrobcovou designovou novinkou pro rok 2023, které je vhodné nejen na posezení u bazénu, ale kdekoliv, kde vyžadujeme prostorné posezení s vysokou zádovou opěrkou a širokým sedákem. Velkou výhodou křesílka je jeho tvar s vlnitým profilem, na kterém se již už od prvního pohledu bude skvěle sedět snad každé postavě. Křesílko je vyrobeno z velmi kvalitního polypropylenu fg se skelnými vlákny, díky kterému je vhodné nejen do interiéru budov, ale také na zahrady, terasy, chaty a chalupy nebo do venkovních domků. Křeslo je navíc vybaveno protiskluzovými nožičkami a sponami pro upevnění osušky. Díky použitému materiálu je dána také jeho barevná stálost a snadná údržba, kterou oceníme nejen v domácím prostředí, ale především v zátěžových provozech restaurací, rekreačních zařízeních, aj.. Příjemné a ničím nerušené posezení přejeme.

Materiál a provedení křesílka NET LOUNGE:
  • kvalitní polypropylen fg se skelnými vlákny
  • na výběr v několika barevných provedeních
  • odolnost vůči UV záření (barevná stálost)
  • protiskluzové nožičky a spony pro upevnění osušky
  • snadná údržba.
Rozměry plastového křesílka NET LOUNGE (v x hs x vs x šs): 98,5 x 90 x 40,5 x 61 cm.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Tato plastové křesílko se hodí typově k řadě plastových stolů a také plastových křesílek NET nebo židliček, se kterými tvoří velmi vkusné designové celky a to i při kombinaci různých barev.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Nosnost: 200 kg.

Záruka: 3 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz