ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Plastová lavička NET BENCH

Výrobce: STIMA

Kód: 100436

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Kvalitní plastová lavička z polypropylenu v řadě barevných provedení. Vhodná i pro exteriéry a zátěžové provozy. Rozměry (v x hs x vs x šs): 86 x 70 x 42 x 116 cm. Nosnost 200 kg. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
5 657

Popis

Plastová lavička NET BENCH je vyrobena z velmi kvalitního polypropylenu se sklenými vlákny, díky kterému je vhodná nejen do interiéru budov, ale také na zahrady, terasy, chaty a chalupy nebo do venkovních domků. Díky použitému materiálu je dána také její barevná stálost a snadná údržba, kterou oceníme nejen v domácím prostředí, ale především v zátěžových provozech restaurací, kaváren, jídelen, nemocničních budovách, aj.. Na lavičku můžeme také použít sedáky/polštáře, které se nabízí ke kolekci křesílek NET nebo NET RELAX. Příjemné a ničím nerušené posezení přejeme.

Materiál a provedení lavičky NET BENCH:
  • kvalitní polypropylen se skelnými vlákny (Fiberglass)
  • na výběr v několika barevných provedeních
  • barevná stálost
  • snadná údržba.
Rozměry plastové lavičky (v x hs x vs x šs): 86 x 70 x 42 x 116 cm.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Tato plastová lavička se hodí typově k řadě plastových stolů a také plastových křesílek NET nebo židliček, se kterými tvoří velmi vkusné designové celky a to i při kombinaci různých barev.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Nosnost: 200 kg.

Záruka: 3 roky.

Český dodavatel.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz