ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Plastová židle COSTA

Výrobce: STIMA

Kód: 100399

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Vysoce zátěžová plastová židle z polypropylenu se skelnými vlákny. Vzhledově vzdušný styl. Vhodná i pro exteriéry. Stohovatelná. Váha 3,8 kg/ks. Nosnost 200 kg. Lze spojit do řady. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
1 950

Popis

Stylově velmi vzdušná a snadno udržovatelná plastová židle COSTA je vyrobena z kvalitního vysoce zátěžového polypropylenu se skelnými vlákny. Díky použitému materiálu je dána i vysoká nosnost židle a to až do 200 kg a její použitelnost i do venkovních prostorů. Sezení na židli je příjemné, neboť je díky tvarovému provedení provětrávána zádová část. Nejčastěji je tato plastová židle pořizována do veřejných a školních jídelen a nebo restaurací. Díky stohovatelnosti je vhodná i na naše balkóny, terasy nebo chaty, ale své místo si jistě najde i v kuchyňských koutech.

Nosnost židle: 200 kg. Stohovatelná.

Materiál a provedení jídelní židle COSTA:
  • kvalitní polypropylen se skelnými vlákny (Fiberglass)
  • na výběr v několika barevných provedeních.
Rozměry plastové židle (v x hs x vs x šs): 83 x 54 x 47 x 49 cm. Váha židle: 3,8 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Tato plastová židle se hodí typově k řadě plastových stolů, ale i jakémukoliv jinému, záleží jen na našem osobním vkusu a místě, kde má být set umístěn.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Pozn. výrobce: Židle lze díky speciálním spojkám spojovat do řady - vhodné do větších společenských místností, jídelen, apod..

Dodání: 1-4 týdny.

Záruka: 3 roky.

Český dodavatel.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz