Jídelní set Bingo-Bit

Výrobce: STIMA

Kód: 102217

Kategorie: Jídelní sety

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

NOVINKA 2021 - Cenově výhodný jídelní set. Stůl s rozkladem (d x š x v + r): 90 x 68 x 77 + 68 cm rozklad, lamin. deska 18 mm, nohy masiv 4,5 x 4,5 cm. Židle - nosnost 200 kg. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
Odstín stolu
10 035

Popis

NOVINKA 2021 - Cenově a barevně velmi zajímavý jídelní set BINGO-BIT k dostání v řadě barevných kombinací. Jídelní set je je zkombinován z jídelního stolu BINGO a vysoce zátěžových stohovatelných jídelních židlí Bit z polypropylenu se skelnými vlákny. Jednotlivé barevné kombinace, ze kterých lze vybírat, jsou součástí konfigurátoru v tomto odkazu. Své místo si tento jídelní set najde a nachází nejen v klasičtějších, ale také velmi moderních kuchyňských koutech a obývacích pokojích. Pořizovány jsou tyto sety nejen do domácího prostředí, ale také do kulturních domů, jídelen, kaváren a restaurací a to díky svému designu a velmi pohodlnému sezení. Informace k rozměrům a použitým materiálům jsou uvedeny níže v textu. Klidný a pohodový den přejeme.

Materiál jídelního setu:
Rozměry:
  • jídelního stolu (d x š x v + r): 90 x 68 x 77 + rozklad 68 cm
  • židle (v x hs x vs x šs): 84 x 55 x 47 x 52 cm. Váha židle: 3,8 kg/ks.
    (hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku).

Termín dodání: 1-4 týdny.

Některé typy stolů máme vystaveny v naší kamenné prodejně na Stránského 2a v Brně. Přijďte se k nám podívat a osobně si ověřit vysokou kvalitu a precizní opracování jídelních stolů a jídelních židlí.

Záruka: 2 roky (stůl) + 3 roky a 5 let barevná stálost (židle) 

Český dodavatel.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz