ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Plastová židle BIT

Výrobce: STIMA

Kód: 102029

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Vysoce zátěžová jídelní židle z polypropylenu se skelnými vlákny. Stohovatelná. Rozměry (v x hs x vs x šs): 84 x 55 x 47 x 52 cm. Nosnost 200 kg. Venkovní i vnitřní použití. Český dodavatel.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
2 359

Popis

Typem vzhledově velmi specifické plastové židle je vysoce zátěžová  jídelní plastová židle BIT, která je materiálově vyráběna z kvalitního polypropylenu se skelnými vlákny. Židle je svou kostrou velmi stabilní a díky použitému polypropylenu snese zátěže až do 200 kg. Vysoká výrobní kvalita je výrobcem podtržena prodlouženou 5ti letou zárukou a možností použití židle i v restauračních zařízení, jídelnách, aj.. Velkým plusem židle je "síťování" plastu, které dává sedícímu více pocitu vzdušnosti při kontaktu s jeho tělem. Židle je mimo zátěžové provozy pořizována také do kuchyňských koutů, na zahrady, terasy, apod., kde nejen tam oceníme možnost stohovatelnosti židličky. Sezení na židli je velmi pohodlné.

Nosnost židle: 200 kg. Stohovatelná.

Materiál a provedení jídelní židle BIT:
  • kvalitní polypropylen se skelnými vlákny (Fiberglass)
  • na výběr v několika barevných provedeních.
Rozměry židle (v x hs x vs x šs): 84 x 55 x 47 x 52 cm. Váha židle: 3,8 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Jídelní židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si k nám židle osobně vyzkoušet, prohlédnout potahové látky, koženky, ale i odstíny laminovaných desek a moření masivu.

Záruka: 3 roky.

Český dodavatel.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz