Plastová židle BORA

Výrobce: STIMA

Kód: 100398

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 4-6 týdnů

Plastová židle s provzdušněním z polypropylenu se skelnými vlákny pro náročné provozy. Vhodná i pro exteriéry. Stohovatelná. Váha 3,7 kg/ks. Nosnost 200 kg. Lze spojit do řady. Český výrobce.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
1 490

Popis

Designově vzdušná plastová židle BORA je vyrobena z kvalitního polypropylenu se skelnými vlákny, kde v sedáku, tak i opěrce na záda jsou malé otvory, které zpříjemňují sezení na plastové židli a více tak odvětrávají místa kontaktu s tělem. Židle je snadno udržovatelná a oblíbená nejen ve venkovních, ale i externích prostorech jídelen, sálů, hal a teras a to především díky vysoké nosnosti židle.

Materiál židle: polypropylen se skelnými vlákny.

Rozměry plastové židle (v x hs x vs x šs): 83 x 45 x 47 x 44 cm. Váha židle: 3,7 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)
 

Tato plastová židle se hodí typově k řadě plastových stolů, ale i jakémukoliv jinému, záleží jen na našem osobním vkusu a místě, kde má být set umístěn.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Nosnost židle: 200 kg.

Pozn. výrobce: Židle lze díky speciálním spojkám spojovat do řady - vhodné do větších společenských místností, jídelen, apod..

Dodání: 2-6 týdnů.

Záruka: 3 roky.

Český výrobce.

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz