Pandemie Covid-19 bohužel ovlivňuje fungování řady našich dodavatelů a to převážně díky nižšímu počtu zaměstnanců ve výrobě, ale někdy i zhoršenou dostupností některých vstupních materiálů ze zahraničí. Z tohoto hlediska může u některých položek dojít k určitému zpoždění, za které se velmi omlouváme. Každopádně se snažíme všechny případné komplikace řešit tak, aby bylo zboží dodáno co nejrychleji. Děkujeme za pochopení.
Otevírací doba:  Po - Pá 8:00 - 17:00 (polední pauza 11:30 - 12:30) | So a Ne zavřeno
VÝDEJ zboží z Eshopu - dle provozní doby prodejny
PRODEJNA nábytku - dle vládního nařízení do odvolání OTEVŘENA pouze pro zákazníky s IČO
VÝDEJ balíčků z DPD pickup - dle provozní doby prodejny

Plastová židle BORA křesílko

Výrobce: STIMA

Kód: 100444

Kategorie: Plastové židle

Dostupnost: Na objednání 2-4 týdny

Designově zajímavé stohovatelné vysoce zátěžové plastové křesílko. Vhodné i do venkovního použití. Nosnost židle: 200 kg. Váha 4,5 kg. Záruka 3 roky. Český výrobek.

Konfigurátor

Varianty
Výběr odstínů
1 690

Popis

Kvalitní plastové křesílko BORA je vyrobeno z polypropylenu se skelnými vlákny a díky svému designu působí vzdušným dojmem. Použitý materiál dává křesílku vysokou nosnost a to až do váhy 200 kg. Tím je židle vhodná nejen na do našich domovů, ale také na naše terasy a balkóny, ale také do zátěžových provozů restaurací, kaváren a jídelen. Stohovatelnost křesílka a 6 odstínů barev přidává na jeho oblibě, neboť nezabírá místo navíc, pokud ji právě nechceme používat.

Rozměry plastového křesílka (v x hs x vs x šs): 86 x 59 x 47 x 59 cm. Váha židle: 4,5 kg/ks.
(vysvětlivka: hs = hloubka sedáku / vs = výška sedáku od země / šs = šířka sedáku)

Tato plastová židle se hodí typově k řadě plastových stolů, ale i jakémukoliv jinému, záleží jen na našem osobním vkusu a místě, kde má být set umístěn.

Židle různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám osobně vyzkoušet a objednat.

Nosnost židle: 200 kg.

Dodání: 2-6 týdnů.

Prodloužená záruka 3 roky.

Český výrobce.

Související produkty

Poptávkový formulář

NábytekProNás s.r.o. na Firmy.cz